KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10774398
nr 1077 4398
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Akvarell, Christina Knall (f. 1947), Köksinteriör, signerad, 19x24
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 december 2016
kl 20:41:41
19/12 20:35:35